NASZA TERAŹNIEJSZOŚĆ

Naszą pracą jest stworzenie Państwa domu. Nie ustajemy w wysiłkach, by budować dla Państwa przestrzeń do wygodnego, dobrego życia.

Nieustannie śledzimy nowinki technologiczne i trendy w projektowaniu domów i wnętrz. Budując Państwa domy, nie zapominamy, że tworzymy miejsce, w którym toczyć będzie się codzienne życie, powstawać będzie historia każdej z rodzin. Dlatego dbamy o jakość materiałów, mądre projektowanie i stabilnie wysoką jakość wykonania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu, poświęcamy Państwu cały nasz czas i uwagę, aby decyzja o zakupie domu Ekotarasów była najlepszą w Państwa życiu.

NASZE DOŚWIADCZENIA

Od prawie dekady budujemy domy w zabudowie szeregowej, mieliśmy czas, by udoskonalić nasz warsztat, zebrać doświadczenia i z nich skorzystać.

Specjalizujemy się w budowie domów szeregowych, budujemy je dla Państwa już od 2010 roku. Realizacją, z której jesteśmy dumni, są Bursztynowe Tarasy, gdzie swoje miejsce do życia znalazło już 45 rodzin.

Dzięki naszym doświadczeniom doskonale rozumiemy potrzeby mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, na nasze osiedla wybieramy najlepsze lokalizacje. Zapraszamy do korzystania z naszej wiedzy i odwiedzania naszych osiedli.