Masz marzenia o własnym domu?
Pomagamy je zrealizować!

Nasze inwestycje to nie tylko bezduszne budynki na sprzedaż. Ważna jest dla nas przyszłość, którą spędzą Państwo w stworzonych przez nas domach.

Chętnie i kompleksowo udzielamy informacji o osiedlu, pomożemy poznać przyszłych sąsiadów, szczegółowo opowiemy o warunkach zakupu, doradzamy w kwestii kredytowania oraz oprowadzamy po ich przyszłych domach.

Własny dom w czterech krokach


1

Umów wizytę

Zapraszamy do umówienia wizyty w wybranym przez Państwa domu - Umów wizytę. Jesteśmy a Państwa dostępni przez sześć dni w tygodniu. Udzielimy wszelkich informacji, a Państwo będą mogli osobiście przekonać się o wysokim standardzie budowanych przez nas domów.
2

Umowa

Podpisanie umowy przedwstępnej, dzięki której wybrany przez Państwa dom zostanie zarezerwowany, a także będą mieli Państwo okazję ustalić z nami kluczowe kwestie dotyczące umowy sprzedaży.
3

Finansowanie

Jeśli zakup Państwa domu będzie finansowany z kredytu, po podpisaniu umowy przedwstępnej konieczne będzie zrealizowanie formalności bankowych. Sprawnie przeprowadzi Państwa prze nie nasz konsultant. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do podstrony - Kredyty
4

Odbiór kluczy

Przed odbiorem domu możliwe będzie dokonanie indywidualnych zmian (np. rozmieszczenie gniazdek elektrycznych). Istnieje również możliwość urządzenie domu „pod klucz”. W takiej opcji przygotujemy dla Państwa projekt wnętrza i zrealizujemy go z pełną starannością.

Odbiór domu i przekazanie kluczy
odbywa się w ustalanym w umowie terminie.

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu – postaramy się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.